Co to jest Screenshield™?

Screenshield™ jest to folia ochronna wykonana z trwałego materiału, która została opracowany głównie w celu ochrony drogich samochodów sportowych przed zarysowaniem. Materiał został przetestowana według SERVOCAM i jest w pełni zabezpiecza przed zarysowaniami, ścieraniem i promieniami słońca, które może powodować blaknięcie koloru. Folia została z powodzeniem przetestowana na ekranach dotykowych, zatem została dopuszczona do użytkowania.
Duże doświadczenie Skinzone w produkcji skór (skinów) pozwoliło na rozwinięcie ogromnej różnorodności, a także pozwoliło na zaoferowani Państwu dokładnie odmierzonych kawałków na różne rodzaje urządzeń, takich jak notebooki, drukarki, lodówki, telefony komórkowe, itp.

Wypracowaliśmy proces który gwarantuje zawsze mierzenie aktualnych, bieżących (up-to-date) i najnowszych na rynku, różnego rodzajów produktów, takich jak smartfony, nawigacje GPS, e-czytników lub kamery, które integrują dotykowe lub nie dotykowe wyświetlacze.
Do kogo skierowana jest folia Screenshield™ ?

Dla każdego, kto chce chronić swoje drogie urządzenie. Folia Screenshield™ jest tylko fragmentem ceny urządzenia z ekranem dotykowym. Folie Screenshield™ ochrania inwestycję w drogie Smartphone, nawigacje GPS, Tablety PC, e-czytniki lub kamery."

Dlaczego Screenshield™ jest wyjątkowy?

Folia Screenshield™ ma zaledwie 150 μm grubości, ponadto jest w pełni przezroczysta, absolutnie odporna na zarysowania, blaknięcie kolorów. Została z powodzeniem przetestowana poprzez rozciąganie specyfikacji wytrzymałości (N/25mm)> 100, wydłużanie przy zerwaniu (%)> 350 i stabilność wymiarów (mm) po 168h w temperaturze 70 ° C. 0.2. Folia Screenshield™ w trakcie prawidłowego ułożeniu i aplikacji jest całkowicie klejąca i przykleja się maksymalnie do powierzchni.Czy muszę samodzielnie wyciąć folię Screenshield™?

Nie. Wystarczy, że znajdziesz swoje urządzenie, w naszej bazie danych na www.screenshield.com, gwarantujemy 100% dokładności cięcia do Twojego urządzenia, zatem nie musisz przycinać wszystkiego. Jeśli przytniesz folię na własną rękę, stracisz korzyści przysługujące z gwarancji.


Czy folię  Screenshield™ muszę docinać?

W żadnym razie, w przypadku, gdy znalazłeś w naszym sklepie swój model urządzenia to gwarantujemy 100% dokładność wymiarów tak, że niczego nie trzeba docinać. Jeżeli obetniesz albo w inny sposób przetniesz folię, to w ten sposób stracisz naszą dożywotnią gwarancję.

Co znajduje się w opakowaniu Screenshield™?

Folia Screenshield™ jest dostarczana w komplecie z instrukcją do jej aplikacji, płynami do aplikacji w spray'u, ściereczką do wyciskania płynu stosowanego do aplikacji i antystatyczną ściereczką do oczyszczenia ekranu. Cały komplet materiałów użytych do pakowania radzimy zachować do wykorzystania w przypadku ewentualnej reklamacji folii. Przy reklamacji wysyłamy tylko samą folię bez wyposażenia.

Jak należy przyklejać folię Screenshield™?

Dokładne przestrzeganie procedury aplikacji folii Screenshield™ do zapewnienia jej funkcjonalności i idealnego przylegania. Precyzyjna instrukcja znajduje się w instalacyjnym video albo w procedurze aplikacji. Gdyby była Ci potrzebna pomoc przy aplikacji, bez wahania zadzwoń pod numer +420 266 611 031. Folia po poprawnie wykonanej aplikacji musi zupełnie wyschnąć. Nie obciążaj dodatkowo swojego urządzenia bez potrzeby (nie odrywaj folii, nie kładź swojego urządzenia na ekranie na płaskiej powierzchni). Płyn do aplikacji, który jest kombinacja specjalnych preparatów poprawiających przyleganie i wody wysycha w czasie do 24 godzin.

Jaką mam gwarancję na folię Screenshield™?

Ze względu na wysoką jakość zastosowanego materiału i staranną kontrolę wyrobu udzielamy dożywotniej gwarancji na folię. Więcej informacji na:

Czy mogę korzystać również z futerału ochronnego po aplikacji Screenshield™?

Tak, ale dopiero po całkowitym wyschnięciu płynu stosowanego do aplikacji (tj. po 24-48 godzinach). W przypadku, gdy dokładnie zastosujesz się do procedury aplikacji folii na ekranie Twojego urządzenia i pozostawisz to urządzenie w czasie 24 godzin bez futerału, to folia zostanie w 100% umocowana i będzie całkowicie przylegać do ekranu. Zwracamy uwagę, że w przypadku kombinacji folii Screenshield™ i futerałów ochronnych z gumy albo z PCV, folia czasami może ulec zabarwieniu na kolor futerału. Podobnie, jak przy częstym wyjmowaniu telefonu z etui tutaj również może dojść do odklejania się brzegu folii. Skinzone, jako producent folii Screenshield™ nie może ponosić prawnej odpowiedzialności za taki fakt, co jest też uwzględnione w obowiązującym regulaminie składania reklamacji.

Czy folia Screenshield™ po aplikacji zmienia czułość ekranu na dotyk?

Po odpowiedniej aplikacji folii Screenshield™ czułośc i na dotyk i sposób sterowania urządzeniem nie zmieniają się. Trzeba jednak poczekać co najmniej 24 godziny po aplikacji. Nasze testy wykazały, że sterowanie dodatkowo staje się przyjemniejsze i skuteczniejsze. Obraz na ekranie pozostaje absolutnie czysty, dokładnie taki sam, jak bez folii.

Czy folię Screenshield™ można zdjąć?

Tak, folię można zdjąć. Zalecamy przy tym ostrożnie rozpocząć tę operację od rogu ekranu i wolno odklejać folię. Folia po zdjęciu nie nadaje się do ponownej aplikacji. Przykład, jak usuwa się folię można zobaczyć w naszym teście na podrapanie, w którym folia jest usuwana. Folia po zdjęciu nie pozostawia na ekranie żadnych śladów.

Co mam zrobić w przypadku uznania reklamacji i wymiany produktu?

Prosimy przesłać nam e-mailem dokumentację fotograficzną i kopię dokumentu zakupu na info@screenshield.com info@skinzone.eu
W przypadku przesyłania nowej folii przez kuriera, będzie naliczona opłata w wysokości 19.90Zł za transport (w przypadku płatności przelewem na nr rach. Skinzone (398 017 5001/5500, Raiffaisen Bank a.s.), który jest podany na www.skinzone.pl w sekcji kontakty).

Korzystamy z usług przewozowych PPL albo Poczty Czeskiej. Po zapłaceniu albo potwierdzeniu wysyłki w formie zaliczenia pocztowego natychmiast odwrotnie wyślemy nową folię Screenshield™.


Zawartość opakowania Screenshield™


-  Folia Screenshield
-  Ściereczka
-  Spray do aplikacji
-  Szmatka
-  Instrukcja użycia