O technologii Skinzone™

 

Skiny to wytrzymałe naklejki stworzone z winylu, które mają ochronną warstwę z filtrem UV.


Nasze wysokiej jakości skiny każdorazowo są wykonywane na zamówienie klienta dla konkretnego urządzenia, są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają niepożądanych pozostałości po usunięciu. Jednocześnie są wodoodporne, a do ich produkcji zastosowano najnowsze technologie drukowania kolorów, a wszystko dla uzyskania długotrwałego obrazu. Nowa technologia współpracuje z mikrokanalikami na samoprzylepnej stronie, które pomagają usunąć powietrze podczas aplikacji skinu i nie pozostawiają pęcherzyków powietrza.Skiny są nowym i modnym sposobem na ekspresję własnej osobowości. Włącz swoje urządzenie do deklaracji- każdy to zauważy i będzie zadawał pytania. Zapewniając szeroki wybór wzorów, SkinZone przynosi nieograniczoną wolność ekspresji ludziom na całym świecie. Od uczniów po ludzi biznesu, mamy skiny niemal dla każdego.

3D efekt
Nową marka w laminacji zawdzięcza swój rozwój efektowi 3D. Specjalna warstwa pomaga kreować ten efekt 3D, jakkolwiek ważny jest również odpowiedni wybór tematu albo obrazu. Efekt 3D wyróżnia się na obrazie przez wyższe kolory i głębię jasności. Nowy materiał może być stosowany na większych powierzchniach, takich jak notebooki, jednak nie może być wykorzystywany do mniejszych urządzeń jak smart fony lub MP3.
Efekt Carbon
„Klient może sobie wybrać zamiast klasycznego kolorowego motywu albo obrazka również specjalny materiał imitujący czarny albo biały Carbon, imitację aluminium i imitację krokodylej skóry.  Te materiały znajdują się w Kategorii Carbon Special. Są to materiały plastyczne, na których nie nadrukowuje się już żadnego obrazka albo motywu.“

 

Prosimy wybierać z 1250 motywów przygotowanych do Twojego swojego urządzenia.


3D Efekt

średnia laminowanie

3D laminowanie

Efekt carbon