Opinie klientów

D.K.

Darek noname

Kupiłem skin - naklejkę na klapę laptopa z własnym motywem. Produkt najwyższej jakości. Nadruk ładny, wyraźny. Folia z nadrukiem gruba, sprawia wrażenie solidności. Precyzyjnie wycięte otwory na loga. Szczerze polecam.

Screenshield do Sony Ericsson Xperia RAY (ST18i) (cała obudowa)

M. V.

Dobrze pomyślana ochrona obudowy przed podrapaniem, po aplikacji mniejsze pęcherzyki na prawdę same zniknęły. Telefon lepiej leży w ręce. Stosunkowo skomplikowana aplikacja na telefon komórkowy. Trzeba mieć sprawne dłonie. Miałem do wyboru, czy kupić tylko ochronę na sam wyświetlacz, czy na cały telefon. Nie wiedziałem, jak sobie wyobrazić taką ochronę całego telefonu. I wybór padł na ten produkt.

Folia Screenshield na wyświetlacz do Prestigio MultiPad PMP 5197D PRE-PMP5197D

Malgorzata Pietrucha

Przyjemna w dotyku, rozmaite wielkości dla różnych urządzeń. Niedostateczna czeska instrukcja do aplikacji folii. Folia jest super, naprawdę sama zlikwidowała małe pęcherzyki, ale koniecznie trzeba przeczytać instrukcję w Internecie, ponieważ w opakowaniu jest tylko skrócona czeska wersja bez podstawowych szczegółów takich, jak na przykład to, że folię trzeba spryskać również z góry dla ułatwienia aplikacji albo, że po nieudanej próbie można ją zdjąć i spróbować ponownie, ale dobrze jest też wiedzieć, że urządzenie zaleca się włączać dopiero po upływie 24 godzin, a co może spowodować wiele komplikacji, jeżeli się o tym zapomni.

Folia Screenshield na wyświetlacz do Motorola Defy mini MOT-DEFYM-D

Piotr P.

Folia wyglądała na bardzo odporną. Najpierw przykleiłam ją trochę niedobrze i zdejmowanie nie było łatwe i na tej podstawie sądzę, że folia dobrze chroni wyświetlacz. Zdecydowanie polecam.

Folia Screenshield na wyświetlacz do Canon EOS 650D

Lukasz Lugocki

PERFEKCYJNE, POLECAM. Inwestycja zdecydowanie się opłaca, zamiast potem narzekać, że wyświetlacz się podrapał. Przy aplikacji folii trzeba się trochę pobawić, wymaga to nieco cierpliwości, ale wynik jest tego wart. Zakupiono bezpośrednio na Screenshield.cz.

1

Napisz swoją opinię