Twój wyświetlacz jest bezpieczny - Screenshield!

Folia ochronna z dożywotnią gwarancją.

Wybierz sobie typ ochrony do wyświetlacza dla Twojego smartfona

 • ScreenShield Tempered Glass

  Wybór typu ochrony
 • ScreenShield Standard

  Wybór typu ochrony

Wybierz swoje urządzenie

Phone

To Ci może pomóc: Wybór z ulubionych urządzeń

Łatwa i szybka aplikacja

Dolna warstwa adhezyjna jest uzupełniona powłoką silikonową, która maksymalnie upraszcza aplikację bez jakichkolwiek pęcherzyków i to dosłownie w mgnieniu oka. Nawet nie będzie widać, że tam jest szybka.

Główne zalety Screenshield Tempered Glass

 • Przyjemna w dotyku

  Przyjemna w dotyku

  Szybka jest pokryta specjalną powłoką oleofobową tak, że jest ona przyjemna w dotyku, a odciski palców są całkowicie wyeliminowane. Czyszczenie brudnego wyświetlacza jest bardzo szybkie.

 • Dożywotnia gwarancja

  Dożywotnia gwarancja

  Screenshield™ Tempered Glass oferujemy z dożywotnią gwarancją. W przypadku nieumyślnego podrapania albo zniszczenia wyrób wymienimy na nowy.


 • Do 9x odporniejsza

  Do 9x odporniejsza

  Screenshield™ Tempered Glass jest wykonana specjalną metodą formowania zapewniającą do 9x większą odporność, niż klasyczne szybki. Screenshield™ Tempered Glass jest maksymalnie przezroczysta i ma grubość tylko 0,26mm. Szybka jest zaokrąglona na brzegach i maksymalnie chroni Państwa wyświetlacz przed podrapaniem.

 • Zawartość opakowania Screenshield™ Tempered Glass

  Częścią opakowania Screenshield™ Tempered Glass jest szybka ochronna, płytka do rozprowadzania, ściereczka, komplet do czyszczenia i oczywiście instrukcja do aplikacji.